reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Największe światowe gwiazdy oraz ekologiczna edukacja


18 sierpnia 2009

Kilkadziesiąt tysięcy fanów muzyki z Polski i Europy zawita między 20 a 22 sierpnia do Krakowa, by wziąć udział w wielkiej muzycznej uczcie podczas kolejnej edycji Coke Live Music Festival. Na festiwalu, oprócz świetnej muzyki, nie zabraknie też innych atrakcji, takich jak akcja edukacyjna promująca postawy proekologiczne, zachęcająca do zbierania opakowań i oddawania ich do recyklingu, czy wyjątkowa w tym roku strefa Coke Clinic.

Coke Live Music Festival stał się jednym z najważniejszych wydarzeń muzycznych w Polsce, a tym samym doskonałą okazją do prowadzenia działań edukacyjnych promujących wśród młodych ludzi postawy proekologiczne. „Skierowana do młodzieży impreza masowa jest doskonałą okazją nie tylko do zabawy, ale także do działań edukacyjnych w zakresie ekologii. Wraz z organizatorem festiwalu oraz współpracującą z nami organizacją odzysku, w trakcie festiwalu zadbamy o zbiórkę i recykling opakowań po naszych napojach, angażując w to uczestników festiwalu. Zachęcimy ich m.in. do udziału w akcji ekologicznej, w której odpowiednią ilość zebranych opakowań będzie można wymienić na nagrody wyprodukowane również z materiałów przetworzonych np. butelek PET.“ – powiedziała Katarzyna Borucka, dyrektor ds. wizerunku, komunikacji i kontaktów zewnętrznych w Coca-Cola Poland Services. Edukację ekologiczną Coca-Cola prowadzić będzie razem z partnerem – organizacją odzysku Rekopol. Na terenie festiwalu pojawią się materiały informacyjne na temat segregacji odpadów, recyklingu opakowań i zorganizowane zostaną punkty ich zbiórki. Na specjalnym stoisku Coca-Coli i Rekopolu uzyskać będzie można dodatkowe informacje oraz wziąć udział w konkursach związanych z ekologią.

źródło: www.livefestival.pl