reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Siatman czuwa!


06 sierpnia 2009

Agencja reklamowa San Markos i HO::LO - producent toreb z niepotrzebnych już banerów reklamowych połączyły siły w walce z milionami foliowych siatek.

Produktem finalnym współpracy jest Siateks - torba na zakupy wielorazowego użytku, która ma sprawić, że na wysypiskach i ulicach miast znajdzie się mniej jednorazowych foliówek, rozkładających się ponad 400 lat.

San Markos i HO::LO kierują swoją ideę w pierwszej kolejności do środowiska reklamowego. Jednak zachęcają także kręgi opiniotwórcze, do przekazywania i modelowania odpowiedzialnej społecznie postawy. Aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić ideę toreb na zakupy z banerów reklamowych stworzono postać Siatmana, który "stoi na pierwszej linii walki ze złem i daje wszystkim przykład do naśladowania".

Główną platformą komunikacji jest strona www.siatman.org, opisująca całe przedsięwzięcie, głównego bohatera, partnerów, oraz prezentująca komiksowe przygody Siatmana. W nawiązaniu do koncepcji superbohatera opracowana została w konwencji filmowej i przypomina strony z trailerami. Przygotowano również mailing z okazji Świąt Bożego Narodzenia - w prezencie od San Markos i HO::LO wybrani adresaci akcji otrzymają wielorazowe Siateksy.

źródło: komunalny.pl