reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Carhenge - dziwaczny pomysł na recykling


24 lipca 2009

W Nebrasce istnieje odpowiednik legendarnego Stonehenge. Amerykański zaklęty krąg nazywa się Carhenge - ponieważ tajemnicze konstrukcje zamiast z głazów,wykonane są ze … starych  aut pomalowanych sprayem na szary kolor, do złudzenia przypominający barwę głazów w oryginalnym Stonehenge.

Po co Jim Reinder, twórca tego niezwykłego kręgu,  zadał sobie tyle trudu, by w 1987 r. stworzyć odpowiednik magicznego Stonehenge? To specyficzna apoteoza recyklingu. I specyficzna atrakcja turystyczna, bo Carhenge oglądane z daleka, do złudzenia przypomina Stonehenge. Ale im bliżej tego dziwacznego kręgu, tym turystę ogarnia większe zdziwienie i zaskoczenie.

Obejrzyj materiał na temat Carhenge.

  

 źródło: ekoblogia.pl