reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Dane o zużytym sprzęcie wpiszesz w nowe formularze


15 lipca 2009

Przedsiębiorcy wprowadzający, zbierający i przetwarzający sprzęt elektryczny i elektroniczny muszą do 31 lipca złożyć półroczne sprawozdania - przypomina Rzeczpospolita. W tym roku po raz pierwszy rozliczają się oni półrocznie, a nie kwartalnie. Informacje o wprowadzonych urządzeniach i zebranym złomie elektrycznym oraz elektronicznym przedstawią więc na nowych formularzach, których wzory znajdują się w wydanych w ostatnich tygodniach rozporządzeniach.
Do końca lipca zbierający sprzęt - czyli także sklepy, hurtownie handlujące sprzętem oraz punkty napraw lodówek, odkurzaczy czy komputerów -wypełniają sprawozdanie o masie zebranego i przekazanego do prowadzącego zakład przetwarzania zużytego sprzętu.

Wzór druku znajduje się w rozporządzeniu w sprawie wzoru sprawozdania o masie zebranego i przekazanego do prowadzącego zakład przetwarzania zużytego sprzętu - pisze Rz.

źródło: abc.com.pl