reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Piesze patrole sprzątające


09 lipca 2009

Od kilku dni w centrum Białegostoku można spotkać dwa piesze patrole zajmujące się sprzątaniem głównych ulic miasta.

Dwaj pracownicy firmy TOP 2001, wyłonionej w przetargu przeprowadzonym przez Urząd Miejski, w specjalnym stroju ochronnym przemierzają centrum miasta. Osoby te wyposażone są w wózki z kontenerami na śmieci o pojemności 110 litrów oraz sprzęt niezbędny do zbierania i usuwania różnego rodzaju zanieczyszczeń. Rejon podlegający kontroli czystości został podzielony na dwa sektory; każda z osób obsługuje jeden z nich.

Pracownicy firmy sprzątają centrum miasta codziennie od poniedziałku do soboty, w godzinach od 10.00 do 18.00. Umowa zawarta z firmą TOP 2001 przewiduje, że patrole będą wykonywały zlecone im zadania do 15 listopada br. Pojawią się również w przyszłym roku - od 15 kwietnia.

źródło: bialystok.pl