reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Mieszkańcy chcą gwarancji


29 czerwca 2009

Gmina Skawina wycofała się z budowy segregowni i kompostowni odpadów, ale mieszkańcy w to nie dowierzają i żądają gwarancji na piśmie - informuje "Dziennik Polski".

- Nie zrobimy nic bez konsultacji i państwa zgody. Poza tym nie ma potrzeby budowy innych zakładów, bo na wywóz odpadów mamy umowę z Krakowem - zapewniał mieszkańców wiceburmistrz Stanisław Żak podczas posiedzenia Komisji Ekologiczno-Gospodarczej Rady Miejskiej, poświęconej projektowi planu gospodarki odpadami.

Jak donosi "Dziennik Polski",mieszkańcy chcą mieć jednak wszystko na papierze, bo - jak twierdzą - gdy zmieni się władza, może nie kontynuować zobowiązań poprzedników.

Początkowo w strefie miały powstać oprotestowywane przez mieszkańców kompostownia osadów ściekowych, segregownia surowców wtórnych, przeładownia odpadów komunalnych, ale władze Skawiny zrezygnowały z tego pomysłu, bo w ramach aglomeracji krakowskiej porozumiały się z Krakowem i tam wożą wszystkie śmieci.

źródło: komunalny.pl