reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Zebrzydowice: Spalarnia - musi być jakiś kompromis


25 czerwca 2009

W Zebrzydowicach odbyło się spotkanie w sprawie spalarni odpadów komunalnych, którą Czesi chcą wybudować w Karwinie, raptem 7 kilometrów od granicy z Polską.

Wzięli w nim udział m.in. wicewojewoda śląski Stanisław Dąbrowa, wicewojewoda województwa morawsko-śląskiego Miroslav Novák oraz samorządowcy z powiatu cieszyńskiego.

- Podczas spotkania strony zaprezentowały swoje stanowiska. Czesi muszą brać pod uwagę to, że żyjemy na wspólnym kawałku ziemi i my się na spalarnię nie godzimy. Spotkanie nie rozwiało naszych obaw i wątpliwości - powiedział wójt Zebrzydowic, Andrzej Kondziołka.

Wicewojewoda Dąbrowa podkreślił, że Czesi przedstawili swoje argumenty, ale też uważnie słuchali, co Polacy mają do powiedzenia.

- Są rozbieżności na temat budowy spalarni, ale zaplanowaliśmy kolejne spotkania na ten temat. Mam nadzieję, że dojdziemy do kompromisu, który zadowoli i Polaków, i Czechów. To dopiero początek drogi, by rozwiązać problem z uwzględnieniem interesów lokalnych społeczności - dodał wicewojewoda Dąbrowa. 

źródło: Polska Dziennik Zachodni