reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Poznań zaprasza samorządowców na listopadowe targi


25 czerwca 2009

GMINA 2009 to bardzo ciekawa inicjatywa Międzynarodowych Targów Poznańskich dla samorządów. W jednym miejscu będą mogli się spotkać włodarze miast i gmin oraz przedstawiciele firm z całego kraju.

Przedsiębiorcy tradycyjnie korzystają z targów jako miejsca, gdzie nie tylko można zaprezentować własną ofertę, ale też poznać działania konkurencji i nawiązać nowe kontakty biznesowe. Dlaczego gminy i powiaty miałyby nie korzystać z tych doświadczeń? Chociaż są oczywiście specyficznymi podmiotami, to jednak nie do końca. Można powiedzieć, że podobnie jak firmy konkurują o unijne i rządowe dotacje. Walczą o przyciągnięcie inwestorów. Chcą realizować jak najwięcej własnych pomysłów, jak najmniejszym kosztem i stosując najlepsze dostępne wzorce.

A to wszystko wymaga wiedzy, kontaktów i zrozumienia specyfiki współczesnego rynku, który przecież stale się rozwija. Pojawiają się nowe technologie pozwalające np. oszczędniej i efektywniej budować lub oszczędzać energię.

Więcej informacji: gmina.mtp.pl

źródło: Rzeczpospolita