reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Konferencja podsumowująca kampanię "Ziemia w Twoich Rękach"


24 czerwca 2009

24 czerwca, w siedzibie Fundacji Nasza Ziemia, odbyła się konferencja prasowa podsumowująca efekty kampanii „Ziemia w Twoich Rękach”, której celem była popularyzacja prostych sposobów ochrony środowiska. Poprowadzili ją przedstawiciele Fundacji Nasza Ziemia oraz firmy Henkel Polska.

Najpierw prezes Fundacji, Mira Stanisławska-Meysztowicz, wprowadziła przybyłych dziennikarzy w temat ochrony środowiska w Polsce. Następnie Sławek Brzózek opowiedział o medialnych, rzeczowych oraz edukacyjnych efektach kampanii. Dominik Dobrowolski przedstawił najciekawsze projekty zrealizowane w ramach konkursu grantowego, a Anna Kobierska z firmy Henkel oznajmiła bardzo dobrą wiadomość o starcie kolejnej edycji konkursu we wrześniu.

Zapraszamy do zapoznania się z materiałem prasowym na temat kampanii „Ziemia w Twoich Rękach” oraz obejrzenia galerii zdjęć z konferencji.

Dziękujemy dziennikarzom z Radia dla Ciebie, Radia Euro, Trybuny, CR Navigatora oraz Biznesu i Ekologii za przybycie na spotkanie.