reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Instalacja do redukcji przykrych zapachów


24 czerwca 2009

Pierwszą w Polsce i jedną z nielicznych na świecie, instalację do redukcji przykrych zapachów, otwarto w sortowni odpadów na wysypisku śmieci w podsłupskim Bierkowie. Dzięki niej poprawią się warunki pracujących tam ludzi. Czyste i pachnące powietrze będą też mieli okoliczni mieszkańcy.

Andrzej Polkowski z firmy, która wykonała instalację wyjaśnia że jej praca polega na wytwarzaniu mgły z mieszaniny wody i środków odkażających. Żeby zneutralizować zapachy i zdezynfekować powietrze potrzebne są specjalne odczynniki, dodaje Zdzisław Paluszczak z firmy produkujacej takie środki chemiczne. Inwestycję sfinansowano przy pomocy środków unijnych w ramach programu segregacji odpadów dla miasta Słupska. Cały program kosztował 17 milinów złotych. Za te pieniądze oprócz budowy sortowni odpadów kupiono także między innymi nowe śmieciarki i pojemniki do segregacji śmieci.

źródło: Radio Gdańsk