reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

W Krakowie o gospodarce odpadami


24 czerwca 2009

Przedstawiciele polskiego rządu, eksperci, samorządowcy z kraju i Europy będą się zastanawiać nad najlepszymi rozwiązaniami w dziedzinie gospodarki odpadami. W czwartek i piątek (25-26 czerwca) w krakowskim Magistracie odbędzie się międzynarodowa konferencja EKOVIS.

Ramy prawne gospodarki odpadami w Polsce, rozwiązania europejskie w tej dziedzinie, dialog społeczny. Te i inne tematy zostaną poruszone podczas międzynarodowej konferencji EKOVIS „Systemy gospodarki odpadami”.

W wydarzeniu wezmą udział eksperci z kraju i zagranicy zajmujący się tą dziedziną, przedstawiciele organizacji ekologicznych, świata nauki oraz medycyny. „Pokażemy przykłady rozwiązań i metod unieszkodliwiania odpadów w krajach europejskich, zaprezentujemy te najskuteczniejsze pod względem ekologicznym i ekonomicznym” - mówi Marek Jaglarz, prezes Krakowskiego Holdingu Komunalnego SA.

Międzynarodowa konferencja EKOVIS odbędzie się w czwartek i piątek (25 i 26 czerwca) w krakowskim Magistracie. Jej organizatorem jest Krakowski Holding Komunalny S.A. Szczegółowy program imprezy dostępny jest na stronach www.khk.krakow.pl i www.ekospalarnia.krakow.pl

źródło: krakow.pl