reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Ostatnia zbiórka wielkogabarytów w Ostrowie


22 czerwca 2009

W najbliższy weekend odbędzie się ostatnia bezpłatna zbiórka odpadów wielkogabarytowych i elektrośmieci w Ostrowie Wielkopolskim. W sobotę, 27 czerwca 2009, Ostrowianie zupełnie za darmo mogą pozbyć się starych mebli, dywanów, sprzętu AGD i RTV.

W zabudowie jednorodzinnej komunalne odpady wielkogabarytowe należy wystawić na chodnik przed posesją, ale w taki sposób, by nie utrudniało to korzystania z chodnika czy jezdni. Zbiórka rozpoczyna się o godzinie 8.00.

- Do tej pory w 2009 roku odbyło się sześć zbiórek, podczas których ostrowianie wystawili 103,5 tony odpadów wielkogabarytowych i 27,1 ton elektrośmieci. Podczas ostatniej zbiórki 6 czerwca 2009 roku firmy wywozowe zebrały 21,1 tony wielkogabarytów i blisko 2,7 ton elektrośmieci. - wyjaśnia Ewa Kasperek, kierownik Referatu Ochrony Środowiska w Urzędzie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim.

Miasto zostało podzielone na 16 rejonów. Zbiórkę przeprowadzą dwie firmy: Zakład Oczyszczania i Gospodarki Odpadami MZO SA i Firma Usługowa „Kosz” sp. z o.o.

źródło: ostrow-wielkopolski.um.gov.pl