reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Nowe wymagania dla handlujących bateriami i akumulatorami


10 czerwca 2009

Firmy wprowadzające na polski rynek ogniwa elektryczne będą wpisywać się do nowego rejestru. Wcześniej zaś muszą sprawdzić, czy spełniają one określone wymagania.

Już w piątek 12 czerwca wchodzą w życie pierwsze regulacje nowej ustawy o bateriach i akumulatorach (DzU z 2009 r. nr 79, poz. 666). Dotychczas przepisy były rozproszone w kilku aktach prawnych, a obowiązki nałożone na wprowadzających wynikały głównie z ustawy o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym.

Dalszą część artykułu przeczytać można po zalogowaniu się na stronie: http://www.rp.pl/artykul/317091.html.

źródło: Rzeczpospolita