reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Monopolista Olsztyn na rynku śmieci


10 czerwca 2009

Gmina Olsztyn nadużyła pozycji dominującej na rynku wywozu i składowania odpadów komunalnych, ponieważ firmy odbierające śmieci od mieszkańców muszą wywozić je wyłącznie do miejskiej spółki sortującej - uznał Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

UOKiK nie nałożył na gminę Olsztyn kary finansowej, ponieważ zobowiązała się ona, że do końca listopada wprowadzi zmiany w przepisach, które dopuszczą na rynek wywozu śmieci firmy konkurencyjne wobec miejskiego Zakładu Gospodarki Odpadami Komunalnymi w Olsztynie.

Gmina musi również złożyć do 10 grudnia sprawozdanie z realizacji tego zobowiązania.

źródło: Serwis Samorządowy PAP