reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Zielone urodziny Auchan w Sosnowcu


03 czerwca 2009

W ramach polityki zrównoważonego rozwoju, Centrum Handlowe Auchan w Sosnowcu, z okazji swoich 10 urodzin przygotowało specjalny projekt pod nazwą „Zielony Auchan Sosnowiec”. W ramach tego projektu sklep zorganizował szereg akcji:

- pod patronatem Fundacji „Nasza Ziemia” przeprowadzono szkolenia dla pracowników na temat zmian klimatycznych, oszczędności energii oraz segregowania i odzysku odpadów.

- pod patronatem Fundacji „Nasza Ziemia”, prezydenta miasta Sosnowca oraz Zielonej Ligi zorganizowano konkurs plastyczny dla dzieci z sosnowiecki szkół pod hasłem „Zielony przystanek Auchan”, a rysunki dzieci stały się bazą projektu o tej samej nazwie.

- 1 czerwca nastąpiła uroczysta otwarcie Zielonego Przystanku. Jest to miejsce, w którym Klienci Centrum Handlowego Auchan, pośród zieleni drzew i krzewów, czekać na autobus po dokonaniu zakupów. Wręczono również nagrody dla dzieci oraz zwycięskiej szkoły nr 42 w Sosnowcu. Lista nagrodzonych dzieci w załączniku do informacji.

- od 1 czerwca ruszyła gazetka EKO promująca energo-oszczędne produkty oraz produkty bio i eko, do kupienia w Auchan w Sosnowcu. Produkty będą w promocji przez cały czerwiec.

- od 5 czerwca, który jest Dniem Ochrony Środowiska, rusza kampania „Stare na nowe” polegająca na zbiórce elektroodpadów połączonej z rabatowym zakupem nowego sprzętu agd/ rtv. Akcja potrwa do 14 czerwca.

- w dniach 19, 20 i 21 czerwca odbędzie się akcja „Bądź Fantastik – zgniataj plastik!” – akcja selektywnej zbiórki odpadów. Partnerem projektu jest organizacja odzysku REKOPOL. Akcja jest połączona z rabatowym zakupem roślin z działu „Ogród” oraz losowaniem nagrody głównej – roweru górskiego w niedzielę 21 czerwca o godz.15.00

- przez cały czerwiec promujemy ekologiczne zachowania: oszczędzamy reklamówki używając toreb wielokrotnego użytku, które są objęte promocją „Skarbonki”.

- od czerwca wprowadzono w sklepie mebel na odpady, do którego Klienci mogą wrzucać zużyte torebki oxy-biodegradowalne, baterie oraz świetlówki.

Ponadto, z okazji swoich 10 urodzin, Auchan w Sosnowcu zorganizował wiele promocji na działach spożywczych i przemysłowych, po cenach najniższych w regionie. Zapraszamy!