reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Śmieci zasypały Sycylię


01 czerwca 2009

Kryzys śmieciowy dotarł także na Sycylię. Na ulicach Palermo płoną niezebrane od wielu tygodni śmieci. Z podobnym problemem rok temu, przez kilka miesięcy borykał się Neapol i cała Kampania.

W Palermo śmieci nie są zbierane, ponieważ od tygodni trwa strajk pracowników miejscowego przedsiębiorstwa oczyszczania na tle sporu płacowego. W rezultacie ulice miasta zasypane są śmieciami, a kosze podpalane przez zirytowanych mieszkańców. Sytuacja z powodu rosnących temperatur staje się nie do zniesienia.

W ciągu ostatniej doby strażacy wielokrotnie byli wzywani do gaszenia pożarów.Z powodu rosnących temperatur sytuacja staje się nie do zniesienia.

źródło: RMF FM