reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Kwiaty za elektrośmieci


29 maja 2009

Dell wspiera ekologiczne działania, organizując w Łodzi, w pierwszą sobotę czerwca, zbiórkę elektrośmieci. W zamian rozdawane będą kwiaty doniczkowe.

Problem elektrośmieci staje się coraz poważniejszy – wymieniamy coraz więcej urządzeń na nowsze, bardziej oszczędne i funkcjonalne, jednak nie do końca wiemy, jak prawidłowo pozbyć się starych. Brakuje świadomości, że takie odpady są bardzo szkodliwe dla środowiska i że mogą być przetworzone. Chcemy też przypomnieć, że na terenie Łodzi znajdują się całoroczne punkty ich zbiórki. Jeżeli ktoś zdecyduje się przynieść nam jakieś elektrośmieci, nagrodzimy go kwiatem doniczkowym – mówi Rafał Branowski, rzecznik prasowy Dell w Polsce. Zbiórka elektrośmieci zostanie zorganizowana pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Łodzi.

Zbiórka elektrośmieci odbędzie się w sobotę 6 czerwca, w godzinach 12.00-18.00 w Łodzi, na rogu Al. Piłsudskiego i ul. Piotrkowskiej (przy Centrali II).

źródło: czystemiasto.uml.lodz.pl