reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Ponad 15 ton do recyklingu


27 maja 2009

Mieszkańcy Elbląga zgromadzili ponad 15 ton surowców wtórnych podczas II Elbląskich Dni Recyklingu. Zbierano baterie, puszki, elektrośmieci, szkło i makulaturę - informuje "Dziennik Elbląski".

Za przyniesione do recyklingu odpady można było otrzymać sadzonki krzewów i bylin, albumy i różne gadżety.

Marian Wojtkowski, dyrektor Zakładu Utylizacji Odpadów, główny organizator II Elbląskich Dni Recyklingu, cieszył się przede wszystkim z szybko napełniającego się kontenera z elektrośmieciami. - To są odpady niebezpieczne, które nie mogą trafiać do zwykłych pojemników na śmiecie. Zebraliśmy ich przeszło 4 tony. Łącznie, przez całą sobotę, wywieźliśmy do ZUO ponad 15 ton odpadów, w tym ok. 9 ton makulatury. To czterokrotnie więcej niż w ubiegłym roku.

Patronem medialnym imprezy były m.in. miesięczniki "Przegląd Komunalny" oraz "Recykling".

źródło: komunalny.pl