reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Ekologiczny Piknik w Wołominie


26 maja 2009

23 maja w Wołominie odbył się Piknik Ekologiczny pod hasłem „Ziemia w Twoich rękach”. Stanowił on finał działań podejmowanych w ramach programu „Czysty Wołomin”.

Niesprzyjająca pogoda nie zniechęciła mieszkańców Wołomina i całymi rodzinami przyszli oni do parku, gdzie odbywał się Piknik. A czekało tam na nich mnóstwo ekoatrakcji. Fundacja eprPolska zachęcała do obliczenia swojej emisji dwutlenku węgla oraz sondy „Czy jestem EKO?”, natomiast dla najmłodszych przygotowała wiele konkursów przyrodniczych.

Poza tym na pikniku można było spróbować żywności ekologicznej, nauczyć się grać na bębnach, wziąć udział w warsztatach czerpania papieru z makulatury oraz lepienia z gliny. Dodatkową atrakcją były pokazy „Szalonych Naukowców”. Osoby, które przyniosły zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny otrzymały w zamian sadzonki drzew i krzewów. Zwieńczeniem imprezy był koncert muzyki etno w wykonaniu zespołu „Gadająca Tykwa”.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Pikniku.