reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Rekordowy Plastpol w Kielcach


26 maja 2009

Największa w historii liczba wystawców od wtorku prezentuje na kieleckiej wystawie maszyny i technologie do przetwórstwa tworzyw.

Międzynarodowa wystawa Plastpol organizowana przez Targi Kielce już od lat w ocenie Polskiej Korporacji Targowej jest największą branżową imprezą w regionie.

W tym roku zgromadziła 670 wystawców z 30 krajów. Mimo kryzysu także w tym roku nie zabrakło w Kielcach największych światowych producentów sprzętu wykorzystywanego w każdej fazie produkcji, a potem utylizacji i recyklingu plastiku. Swoje rozwiązania oraz gotowe produkty oferują w Kielcach firmy z branży opakowań. Tegorocznym hitem jest informatyczne oprogramowanie procesów produkcyjnych. Technik Solution oferuje m.in. program STASA QC, który służy optymalizacji technologii.

W czasie rozpoczynającej się dziś wystawy zaplanowano liczne konferencje, szkolenia i prezentacje. Podczas seminarium „Nowe techniki w przetwórstwie tworzyw sztucznych” specjaliści pokażą nowoczesne metody badań tworzyw i wyrobów, inżynierię konstrukcji folii wielowarstwowych.

Plastpol ma certyfikat UFI – międzynarodowej organizacji przemysłu targowego skupiającej ponad 300 firm z całego świata.

źródło: Rzeczpospolita