reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

O śmieciach w Parczewie


26 maja 2009

Mieszkańcy Parczewa 7 czerwca przy okazji wyborów do europarlamentu wypowiedzą się na temat wprowadzenia nowego systemu odpłatności za wywóz i utylizację odpadów.

Zdaniem władz gminy obecny system nie sprawdza się, bo na wsi tylko około 20 procent mieszkańców ma podpisane umowy na odbieranie nieczystości. W mieście zaś osoby nieposiadające umów na wywóz odpadów podrzucają śmieci m.in. do kontenerów spółdzielni mieszkaniowej albo do koszy na ulicach. Gmina chce wprowadzić obowiązkowy podatek śmieciowy.

źródło: Rzeczpospolita