reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Ekologiczny Dzień Matki


25 maja 2009

Fundacja eprPolska i Fundacja "Sprzątanie świata - Polska" serdecznie zapraszają na happening Ekologiczny Dzień Matki, który odbędzie się 26 maja 2009 r. (wtorek) o godz. 15:00 przed Instytutem Głuchoniemych im. J.Falkowskiego w Warszawie (pl. Trzech Krzyży 4/6).

Podczas happeningu przedstawiciele Fundacji oraz Gość Specjalny - Ewelina Flinta posadzą krzewy dzikiej róży, które oprócz tego, że cieszą wzrok i są gatunkiem rodzimym, stanowią schronienie dla ptaków i dają im pożywienie.

Serdecznie zapraszamy!