reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Ekologiczny Piknik w Wołominie - 23 maja


22 maja 2009

Wołomin od kilku lat podejmuje aktywne działania edukacyjne w zakresie ochrony środowiska w ramach projektu "Czysty Wołomin". W tym roku Gmina Wołomin włączyła się w realizowaną przez Fundację "Nasza Ziemia", z którą współpracuje już od dawna, ogólnopolską Kampanię na rzecz Zrównoważonego Rozwoju "Ziemia w Twoich rękach".

Finałem wołomińskich "zmagań" z ekologią będzie organizowany 23 maja br. "Piknik Ekologiczny". Między godziną 11 a 15:30 zaplanowano mnóstwo eko-atrakcji, warsztatów, konkursów i gier w tym m.in. warsztaty czerpania papieru z makulatury, pokazy eksperymentów w wykonaniu "Szalonych Naukowców", prezentację wystawy "Kochasz dzieci nie pal śmieci" przygotowaną przez Fundację Ekologiczną "Arka". Dodatkową atrakcją będzie możliwość degustacji żywności ekologicznej. Zgodnie z tradycją wołomińskich eko-majówek odbędzie się zbiórka elektrośmieci, w zamian za które mieszkańcy otrzymają sadzonki drzew i krzewów. Zwieńczeniem "Pikniku Ekologicznego", o godzinie 15: 30, będzie koncert zespołu "Gadająca Tykwa". Zapraszamy!

Piknik odbędzie się na terenie parku przy ul. Moniuszki w Wołominie.

 

 

 

Kontakt:

Biuro Informacji i Promocji

Urząd Miejski w Wołominie

ul. Ogrodowa 4, 05-200 Wołomin

tel. 022 763 30 76

e-mail: promocja@um.wolomin.pl