reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

V Festiwal Recyklingu w Sieradzu


21 maja 2009

W Sieradzu już po raz piąty będzie można w Sieradzu otrzymać sadzonki drzew, krzewów i róż oraz upominki ekologiczne w zamian za odpady. Wszystko w ramach V Festiwalu Recyklingu, który odbędzie się 23 maja 2009 r.

W godz. 11-16 na boiskach przy Szkole Podstawowej nr 10 będzie można dostać sadzonki i upominki za dostarczenie: 20 szt. opakowań ze szkła białego – butelki, słoików o min. poj. 0,5 l, 0,5 kg baterii, 30 szt. puszek aluminiowych, 200 szt. nakrętek od butelek pet lub 200 szt. kapsli metalowych. Specjalne nagrody zostaną także rozlosowane wśród osób, które dostarczą odpady problemowe lub zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny.

Podczas Festiwalu zostaną zorganizowane konkursy:
- Konkurs plastyczny „DZIAŁAJ EKOLOGICZNIE”
- Konkurs na PIOSENKĘ EKOLOGICZNĄ
- Pokaz mody ekologicznej
- Konkurs na PRZESŁANKĘ EKOLOGICZNĄ
- Konkurs na „EKO-PLAKAT”
- Konkurs na „EKO-TRANSPARENT”
- Konkurs na film pt. „FESTIWAL RECYKLINGU 2009 W MOIM OBIEKTYWIE”

Organizatorem Festiwalu jest Urząd Miasta Sieradza. Patronat medialny nad impreza objęły m.in. miesięczniki "Przegląd Komunalny" i "Recykling".

źródło: komunalny.pl