reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Oddaj elektrośmieci w Łodzi


19 maja 2009

W poniedziałek, 18 maja, ruszyła akcja bezpłatnej zbiórki elektrośmieci. Wystarczy zatelefonować i umówić bezpłatny odbiór odpadów.

Każdy mieszkaniec Łodzi ma niepowtarzalną okazję na pozbycie się elektrośmieci. Wystarczy zadzwonić pod numer telefonu 042 209 40 10 i umówić się na bezpłatny odbiór zużytego sprzętu RTV, AGD, IT i oświetleniowego. Akcja potrwa do 20 czerwca 2009 roku.

Organizatorem akcji jest Fundacja Nasze Środowisko, oraz SIFE Uniwersytetu Łódzkiego. Patronat honorowy nad akcją objął Prezydent Miasta Łodzi oraz Wojewoda Łódzki.

 

 

źródło: http://czystemiasto.uml.lodz.pl/