reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Finansowanie gospodarki odpadami


18 maja 2009

"Kreowanie przyszłego modelu finansowania systemu gospodarki odpadami, ze szczególnym uwzględnieniem selektywnej zbiórki odpadów" to temat konferencji, która odbyła się w dniach 14-15 maja br. w Gorzowie Wielkopolskim. W drugim dniu spotkania, zorganizowanego Zakład Utylizacji Odpadów (ZUO), wziął udział Sekretarz Stanu w MŚ Stanisław Gawłowski.

Konferencja poświęcona była zagadnieniom związanym z kreowaniem przyszłego modelu finansowania systemu gospodarki odpadami. Podczas spotkania Wiceminister Gawłowski omówił kwestie dotyczące roli i odpowiedzialności samorządów w świetle obowiązującego prawa i proponowanych zmian.

Uczestnicy spotkania rozmawiali m.in. na temat uwarunkowań systemu gospodarki odpadami na przykładach samorządów i firm. Poruszono kwestie dotyczące systemu gospodarki odpadami na przykładzie miast - Gorzowa oraz Zielonej Góry oraz transgranicznego przemieszczania odpadów.

Konferencja była również okazją do omówienia spraw związanych z utrzymaniem czystości i porządku w gminach w świetle założeń do nowego systemu gospodarki odpadami.

Więcej informacji na stronie: www.zuo-gorzow.pl.

źródło: Ministerstwo Środowiska