reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Zmiany w Inowrocławiu


15 maja 2009

W związku ze zmianami ustawy z 29 lipca 2005 r. o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym oraz rozporządzeń wykonawczych współpracująca z Zakładem Utylizacji Odpadów Komunalnych Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego „ElektroEko” wycofała się z finansowania zbiórki elektrośmieci.

Wobec powyższego od maja br. z ulic miasta Inowrocławia zniknie charakterystyczny pojemnik do zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego – informuje Marcin Szczęsny.

Kompletne elektroodpady z gospodarstw domowych można dostarczyć nieodpłatnie do Zakładu Utylizacji Odpadów Komunalnych przy ul. Bagiennej 77 od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-18.00 i w soboty 7.00-14.00. - Względnie zamówić odpłatną usługę transportu. Odbiór odbywał się będzie w piątki po wcześniejszym zgłoszeniu telefonicznym na numer: 052-352-76-13 – dodaje Marcin Szczęsny z ZUOK.

źródło: inowroclaw.pl