reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Zostań trenerem Fundacji Nasza Ziemia


06 maja 2009

Zostań trenerem Fundacji Nasza Ziemia

Jeszcze tylko 16 wolnych miejsc!

Fundacja eprPolska zaprasza do współpracy osoby chętne do bycia trenerem w zakresie zmian klimatycznych. Kandydaci zostaną przeszkoleni merytorycznie i metodycznie, otrzymają certyfikaty ukończenia szkolenia, wyposażeni zostaną w bezpłatne materiały edukacyjne przydatne do prowadzenia szkoleń. Jest jeszcze 16 wolnych miejsc. Do współpracy zapraszamy szczególnie nauczycieli i członków organizacji pozarządowych.

Jednodniowe, bezpłatne szkolenie dla trenerów odbędzie się w środę, 20 mają 2009 roku w biurze Fundacji Nasza Ziemia, ul. Hoża 3 m.5 w Warszawie. Uczestnicy szkolenia spoza Warszawy mogą otrzymać zwrot kosztów podróży (przejazdy PKP, PKS lub własnym transportem), podczas szkolenia gwarantujemy posiłek. Na zgłoszenia czekamy do środy, 13 mają 2009 r. Zgłoszenia prosimy przesyłać e-mailem na adres slawek@naszaziemia.pl . Szczegóły szkolenia zostaną przesłane do osób zakwalifikowanych, po zakończeniu rekrutacji.

Od kandydatów, po przeszkoleniu, oczekujemy przeprowadzenia co najmniej dwóch szkoleń: jednego, w terminie do 10 czerwca 2009 roku (dla nauczycieli, pracowników samorządów, dziennikarzy) oraz – w terminie do grudnia 2009 roku – dla uczniów. Wynagrodzenie za szkolenia wynosi 300 złotych brutto – środki pochodzą z dotacji Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Szkolenia realizowane są w ramach Kampanii na rzecz Zrównoważonego Rozwoju.