reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Jest już nowy numer "Recyklingu"


06 maja 2009


Liczba 100 widnieje na kwietniowym numerze miesięcznika „Recykling”. Tyle razy ukazał się on, począwszy od 2001 r., kiedy to pierwotnie pojawił się jako dodatek „Przeglądu Komunalnego”, by niebawem stać się samodzielnym branżowym czasopismem. Przeszło 1400 artykułów poświęcono dotychczas jednemu tematowi – recyklingowi.

W wydaniu tym, oprócz wspomnień redaktorów z pracy w tym czasopiśmie, można przeczytać o kształtowaniu filozofii recyklingu i dążeniu do zmniejszenia konsumpcji. Ponadto zapoznać się można z pierwszym, wstępnym podsumowaniem przez GIOŚ danych z prowadzonej sprawozdawczości z systemu gospodarki ZSEE za 2008 r. Wynika z nich, że w porównaniu do 2007 r. masa zebranego sprzętu jest większa o 45%.

Zapraszamy do lektury!