reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Dodatkowe pojemniki w Szczecinie


04 maja 2009

Dodatkowe 150 ogólnodostępnych pojemników na surowce wtórne stanie na terenie Szczecina. Obecnie ustalane są potencjalne miejsca postawienia pojemników. Mieszkańcy Szczecina mogą wskazać lokalizację.

W związku z licznymi uwagami i zgłoszeniami mieszkańców o niedostatecznym dostępie do pojemników przeznaczonych do gromadzenia makulatury, plastiku i szkła, Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta zamierza zlecić postawienie na terenie Szczecina dodatkowych ok. 150 ogólnodostępnych pojemników. W drodze postępowania przetargowego wybrany zostanie operator – przedsiębiorca, którego zadaniem będzie ustawienie i opróżnianie tych pojemników.

Aktualnie WGKIOŚ ustala potencjalne miejsca usytuowania pojemników do selektywnej zbiórki surowców, analizując je pod względem zapotrzebowania, bezpieczeństwa, możliwości dojazdu środków transportowych, wkomponowania w otoczenie i innych uwarunkowań związanych z dysponowaniem danym terenem.
Mieszkańcy są zaproszeni do zgłaszania miejsc lub okolic, gdzie nie ma pojemników na odpady. Propozycje zostaną przeanalizowane i wskazane wybranemu przedsiębiorcy.

Liczymy, że dodatkowe rozmieszczenie na terenie naszego miasta pojemników będzie skutkowało wzrostem poziomu selektywnej zbiórki odpadów, jak również wpłynie na poprawę stanu czystości naszego miasta.

Propozycje miejsc można składać telefonicznie lub mailowo
Tel. (091) 4245630
E-mail: wgkios@um.szczecin.pl

źródło: szczecin.pl