reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Szkolenia z odzysku i recyklingu dla przedsiębiorców


27 kwietnia 2009

„Obowiązek odzysku i recyklingu odpadów opakowaniowych – zagadnienia teoretyczne i praktyczne” – pod taką nazwą 15 maja br. w Poznaniu odbędzie się bezpłatne szkolenie organizowane przez Polski System Recyklingu Organizacja Odzysku SA. Ma ono na celu pomoc w interpretacji oraz praktycznym stosowaniu aktualnych przepisów dotyczących gospodarki odpadami i właściwego prowadzenia ich ewidencji. Szkolenie realizowane jest w ramach programu „W Trosce o Naturę”. Są jeszcze wolne miejsca!

Aby wziąć udział w bezpłatnym szkoleniu, należy przesłać organizatorom wypełnioną kartę zgłoszenia, dostępną na stronie internetowej www.psr.pl. Aby pobrać kartę można również kliknąć tutaj.  Na karcie zgłoszeniowej można zamieszczać  własne pytania związane z gospodarką odpadami – odpowiedzi na nie zostaną przygotowane przez uczestniczących w szkoleniu ekspertów.

Szkolenie organizowane przez Polski System Recyklingu Organizacja Odzysku SA (PSR) skierowane jest do przedsiębiorców objętych ustawowym obowiązkiem odzysku i recyklingu opakowań, samorządowców oraz liderów lokalnych społeczności. Podczas seminarium, przedstawiciele Ministerstwa Środowiska, Centralnego Ośrodka Badawczo – Rozwojowego Opakowań, Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska, operatorów komunalnych, jak również praktyków z PSR, przekażą uczestnikom informacje na temat aktualnych przepisów dotyczących gospodarki odpadami, ich interpretacji oraz zastosowania w praktyce. Omówione zostaną także nowe trendy w projektowaniu opakowań zgodnie z wymaganiami ekologicznymi.

Szkolenie „Obowiązek odzysku i recyklingu odpadów opakowaniowych – zagadnienia teoretyczne i praktyczne” realizowane jest przez PSR w ramach programu „W Trosce o Naturę” - kompleksowego projektu edukacji ekologicznej z zakresu selektywnej zbiórki i recyklingu odpadów opakowaniowych. Celem programu jest podniesienie świadomości ekologicznej społeczeństwa oraz realna poprawa stanu ochrony środowiska.

Informacje organizacyjne:

1.    Termin i miejsce szkolenia: 15 maja 2009 r. godz. 10:00, FSN NOT, ul. H. Wieniawskiego 5/9, Poznań
2.    Szkolenie jest bezpłatne
3.    Koszty szkolenia i wyżywienia pokrywa PSR
4.    Warunkiem wpisania na listę jest przesłanie karty zgłoszenia
5.    Kartę zgłoszenia prosimy przesłać na  fax. nr (022) 519 41 40, do dnia 8 maja  2009 r.

Dodatkowych informacji udzieli Państwu: Katarzyna Owsianka Tel.:  (22) 519 41 41

źródło: media.neuron.pl