reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Największa lekcja ekologii


27 kwietnia 2009

W ogromniej „klasie” zaaranżowanej na 2500 m2 ustawiono ławki, w których zasiadło dokładnie 404 uczniów. Był też,  jak na prawdziwą lekcję przystało, dzwonek szkolny, tablica i oczywiście nauczyciele. W role profesorów wcielili się dziennikarze Polskiego Radia Gdańsk: Włodzimierz „Basior” Machnikowski i Dariusz „Łoś” Podbereski. 

Plenerowa lekcja w Dniu Ziemi   to pomysł na to, żeby o ekologii i ekologicznym stylu życia mówić najmłodszym: dzieciom  i młodzieży – wyjaśnia Michał Turek PR Manager programu Czyste Miasto Gdańsk.  W sposób zabawowy, przy pomocy gier integracyjnych  i konkursów  przekazywano im  informacje o tym, jak należy segregować odpady i do jakiego koloru pojemników wrzucać papier, plastik i szkło - dodaje Turek. 

A na zakończenie lekcji na scenie pojawił się sędzia Dionizy Zejer z Towarzystwa Kontroli Rekordów Niecodziennych. Nasza lekcja jest największa na świecie! - oznajmił  sędzia po dokładnym przeliczeniu uczestników Wielkiej Lekcji Ekologii. 

Plenerową lekcję ekologii  w Dniu Ziemi w Gdańsku zorganizował Zakład Utylizacyjny w Gdańsku - Szadółkach, w ramach programu edukacyjno-informacyjnego Czyste Miasto Gdańsk. Wydarzenie to uwiecznione zostanie wpisem do Polskiej Księgi Rekordów i Osobliwości.

źródło: Czyste Miasto Gdańsk