reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Warsztaty ekologiczne dla gmin


27 kwietnia 2009

Celowy Związek Gmin CZG-12  organizuje swoje warsztaty dla placówek oświatowych występujących na terenie gmin członkowskich: Bledzew, Cybinka, Krzeszyce, Lubniewice, Łagów, Międzyrzecz, Sulęcin, Ośno Lubuskie, Torzym, Dębno, Górzyca, Kostrzyn nad Odrą, Słońsk, Rzepin, Witnica.

W Eko Lekcjach mogą uczestniczyć dzieci w wieku przedszkolnym oraz dzieci i młodzież szkolna pod kierunkiem nauczyciela, chcące poszerzyć swoją wiedzę na temat racjonalnej gospodarki odpadami i poznać jej wpływ na otaczające środowisko.

Z uwagi na liczbę Placówek Oświatowych, każda Placówka może zgłosić swój udział w jednej Eko Lekcji, co umożliwi wszystkim Placówkom uczestnictwo w Eko Lekcjach. Ze względów organizacyjno-technicznych w jednej Eko Lekcji może wziąć udział maksymalnie 30 osób. Jedna taka lekcja trwa 60 minut. Udział w Eko Lekcjach jest bezpłatny.

Uczestnictwo w Eko Lekcjach należy zgłosić, wypełniając Kartę Zgłoszenia po uprzednim telefonicznym ustaleniu terminu. Eko Lekcje odbywać się będą w dwóch centrach edukacyjnych: w siedzibie Związku w Długoszynie oraz Gościnnie w Centrum Spotkań Polsko-Niemieckich w Górzycy.


W planie jeszcze zajęcia 6 i 13 maja w placówce w Długoszynie oraz 29 kwietnia i 27 maja w Górzycy.

źródło: www.czg12.profit.pl, komunalny.pl