reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Fundacja eprPolska zaprasza na Dzień Ziemi 2009 na Polach Mokotowskich


24 kwietnia 2009

Fundacja eprPolska i Fundacja „Sprzątanie Świata – Polska” zapraszają na swoje stoisko na festynie z okazji Dnia Ziemi na Polach Mokotowskich w Warszawie w dniu 26 kwietnia 2009 (niedziela) w godzinach 10.00-18.00.

Na odwiedzających będą czekały liczne atrakcje: materiały edukacyjne Fundacji, quizy i konkursy z nagrodami oraz możliwość spotkania z ciekawymi osobami, które działają na rzecz środowiska i klimatu. Każdy odwiedzający, dowie się jak w prosty sposób chronić na co dzień środowisko i zmienić swoje nawyki na bardziej ekologiczne.

Na stoisku będzie można sprawdzić własną emisję dwutlenku węgla przy pomocy unikalnego Kalkulatora Emisji CO2, który jest oficjalnym narzędziem obliczeniowym tegorocznego Dnia Ziemi.

Niedziela na Polach Mokotowskich będzie ponadto okazja do spotkania oraz rozmowy z założycielką i Prezes Fundacji Nasza Ziemia, Panią Mirą Stanisławską-Meysztowicz. Do Państwa dyspozycji w godzinach 14.00-18.00 będzie również Pan Marcin Popkiewicz, ekspert Fundacji Nasza Ziemia do spraw zmian klimatu, autor Kalkulatora Emisji CO2 i zawartości merytorycznej portali www.klimatdlaziemi.pl oraz www.ziemianarozdrozu.pl.

Serdecznie zapraszamy wszystkich tych, którzy chcą się dowiedzieć więcej o naszych działaniach oraz pomóc chronić środowisko. Do zobaczenia w niedzielę na Polach Mokotowskich!

Kontakt:
Marta Kałużyńska, kom. 512 158 326

Mapka z lokalizacją stoiska Fundacji znajduje się poniżej: