reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Żabia Wola promuje selektywną zbiórkę odpadów


23 kwietnia 2009

Niezmiernie miło nam zaprosić do udziału w kolejnym przedsięwzięciu, którego celem jest rozpowszechnienie zachowań proekologicznych. Konkurs na hasło promujące selektywną zbiórkę odpadów ruszył 6 kwietnia, a jego adresatami są uczniowie szkół podstawowych oraz gimnazjalnych mieszczących się na terenie Gminy Żabia Wola.  

Jak zawsze organizując tego typu akcje dążymy do upowszechnienia idei selektywnej zbiórki odpadów opakowaniowych oraz promowania idei dbałości o środowisko naturalne. Naszym zdaniem niezwykle istotne jest prowadzenie działań skierowanych do wszystkich grup społeczeństwa jednak nie da się ukryć, iż najbardziej podatną grupą są dzieci i młodzież do których skierowany jest pierwszy etap akcji.

W konkursie na hasło, który objęty jest Patronatem Wójta Gminy - Pani Haliny Wawruch przewidziane są atrakcyjne nagrody takie jak aparat fotograficzny, odtwarzacz DVD oraz odtwarzacz MP3. Zostaną one wręczone zwycięzcom 31 maja podczas obchodów Dni Żabiej Woli na które już teraz pragniemy zaprosić wszystkich mieszkańców.

Więcej informacji w regulaminie konkursu.

źródło: Rekopol