reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

MTV Networks Polska posprzątała brzegi Wisły


23 kwietnia 2009

W ramach wiosennych międzynarodowych porządków wolontariusze z MTV Network zaopatrzeni w rękawiczki i worki na śmieci z entuzjazmem wyruszyli wzdłuż rzeki od mostu Świętokrzyskiego do mostu Poniatowskiego zbierając po drodze wszystko, co niechlujni Polacy zostawili na brzegu.

Osiemdziesięcioosobowa ekipa pobiła smutny rekord - w ciągu 3 godzin zebrano 21 m3 śmieci! Zarząd Oczyszczania Miasta, który zajął się odbiorem śmieci, był pod dużym wrażeniem efektów akcji.

17 kwietnia 2009 roku, we wszystkich spółkach należących do VIACOM organizowany był tzw. ViaCommunity Day, czyli dzień dla społeczności albo - jak historycznie nazywano go w Polsce - Dzień Czynu Społecznego.

W ubiegłym roku zagraniczne oddziały koncernu organizowały m.in.: gotowanie dla bezdomnych, zbieranie żywności dla biednych, remont domu dziecka, sprzątanie schroniska dla zwierząt, sprzątanie zapomnianych ulic, sadzenie drzew itd. Warto zauważyć, że w te działania społeczne angażują się wszyscy (bez wyjątku) pracownicy firmy.

Cieszymy się, że polski oddział MTV Networks skupił swoją "społeczną aktywność" na sprzątaniu brzegów Wisły - dzięki temu przyjemniej będzie pospacerować wzdłuż rzeki i poprawi się czystość Bałtyku.
 
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z akcji.