reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1214 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

"Drzewo za makulaturę"


16 kwietnia 2009

24 kwietnia br. rusza akcja "Polski" - "Drzewo za makulaturę". Przez dwa dni w siedmiu miastach redakcje tytułów "Polski" będą zbierać makulaturę i rozdawać sadzonki drzew. Od 14 kwietnia na łamach "Polski" cykl publikacji poświęcony tematyce ekologii. Akcja jest organizowana w ramach długofalowego projektu "Eko-logiczna Polska". Tegorocznym partnerem akcji są Lasy Państwowe.

Akcja "Drzewo za makulaturę" odbędzie się 24 i 25 kwietnia br. w Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, 25 i 26 kwietnia w Warszawie oraz 24 kwietnia we Wrocławiu.

W specjalnie wyznaczonych punktach redakcje "Polski" przeprowadzą zbiórkę makulatury - za każde przyniesione 10 kg makulatury będzie można otrzymać sadzonkę drzewa. Do rozdania jest 24 000 drzewek.

To druga edycja akcji "Drzewo za makulaturę". W ubiegłorocznej akcji redakcje "Polski" zebrały wspólnie ponad 100 ton makulatury i rozdały 15 tysięcy drzewek. Pozwoliło to uratować aż 1,5 tys. drzew.

"Drzewo za makulaturę" jest elementem akcji społecznej "Polski" "Eko-logiczna Polska". Partnerem akcji są Lasy Państwowe.

Przyłącz się do nas, posprzątaj wokół siebie i daj innym dobry przykład!

Lista punktów zbiórki

źródło: www.polskatimes.pl