reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1214 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Proekologiczne wraki aut


15 kwietnia 2009

32 mln zł preferencyjnej pożyczki otrzymała Ruda Śląska na dokończenie unijnego projektu uporządkowania gospodarki wodno-ściekowej w mieście.

Pieniądze pochodzą z tzw. funduszu wrakowego, stworzonego dzięki opłatom za recykling wycofanych z eksploatacji pojazdów.

O podpisaniu umowy ponad 32-milionowej pożyczki z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej poinformowało biuro prasowe Urzędu Miasta w Rudzie Śląskiej.

Urzędnicy podkreślają, że pożyczka została przyznana na bardzo atrakcyjnych warunkach - oprocentowanie jest stałe i wynosi zaledwie 1 proc., a maksymalny okres kredytowania to 25 lat.

źródło: Serwis Samorządowy PAP