reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1214 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Zadecyduj, kto zostanie „Dobroczyńcą Roku 2008”!


15 kwietnia 2009

Fundacja eprPolska zgłosiła swojego wieloletniego Partnera i Sponsora, firmę Vattenfall Heat Poland, do konkursu „Dobroczyńca Roku 2008” w kategorii ‘Ekologia’. Od dwóch lat realizujemy wspólnie program edukacyjny „Klimat dla Ziemi, Ciepło dla Warszawy” poświęcony oszczędzaniu energii elektrycznej i cieplnej oraz przeciwdziałaniu zmianom klimatycznym.

 

        

 

Oto niektóre rezultaty, które udało nam się razem osiągnąć:
  • Mieszkańcy Warszawy, do których trafił 1 milion ulotek z informacją, jak prawidłowo oszczędzać energię elektryczną i cieplną, dowiedzieli się, jak chronić klimat i równocześnie oszczędzać pieniądze;
  • W pięciu szkołach, zrealizowano autorskie edukacyjne projekty poświęcone przeciwdziałaniu zmianom klimatu, które pozwoliły na zakup konkretnych dóbr materialnych (aparat fotograficzny, czujniki ruchu), ale przede wszystkim skupiły społeczność szkolną we wspólnym działaniu;  
  • Dzięki szkoleniom oraz konkursowi dla nauczycieli, w ramach którego przeprowadzali działania dla klimatu w swoich szkołach wzrosła ich wiedza teoretyczna na temat globalnego ocieplenia oraz umiejętności nauczania tego tematu;
  • Uruchomiony portal www.klimatdlaziemi.pl wciąż funkcjonuje jako kompleksowe i wiarygodne źródło informacji na temat zmian klimatu w polskim Internecie i jest stale rozbudowywany.  

W tym roku to internauci zadecydują, kto zostanie laureatem konkursu.

Jeżeli uważają Państwo, że działania firmy Vattenfall Heat Poland na rzecz klimatu są cenne i pożyteczne zachęcamy do oddania głosu na Naszego Partnera.

Głosuj przez Internet!

Głosowanie odbywa się w dniach od 14 kwietnia do 27 kwietnia br.

Osoby, które oddadzą swój głos na firmę najbardziej - ich zdaniem - odpowiedzialną społecznie, wezmą udział w losowaniu płyt Zespołu Voo Voo. Uwaga! Każdy może oddać tylko jeden głos!!


Konkurs o tytuł "Dobroczyńca Roku" to największy program promujący dobroczynność i społeczne zaangażowanie firm w Polsce. Celem konkursu jest nagradzanie dobroczynności przedsiębiorców, popularyzowanie skutecznych form współpracy organizacji społecznych z firmami, akcji i programów charytatywnych, wolontariatu, aktywności obywatelskiej społeczeństwa.