reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1214 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Dofinansowanie dla Chełma


08 kwietnia 2009

26 mln zł otrzyma Chełm z unijnego programu „Infrastruktura i środowisko” na budowę regionalnego zakładu przetwarzania odpadów komunalnych.

Nowe wysypisko, urządzenia do segregacji odpadów, produkcji paliwa alternatywnego i składowisko odpadów azbestowych powstaną w Srebrzyszczu koło Chełma. Łączna wartość inwestycji to ponad 36 mln zł. Gmina uzyska też wsparcie z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Część środków przeznaczonych zostanie na likwidację 12 gminnych wysypisk śmieci w powiecie chełmskim.

źródło: Rzeczpospolita