reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1214 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Fundacje Plastics Europe Polska i Nasza Ziemia współpracują na rzecz środowiska


07 kwietnia 2009

4 kwietnia zawarte zostało porozumienie o współpracy pomiędzy Fundacją Nasza Ziemia a Fundacją PlasticsEurope Polska. W ramach tego porozumienia obie organizacje planują przeprowadzenie szeregu działań w okresie od czerwca br. do czerwca roku przyszłego. 

Jednym z projektów będzie zrealizowanie kampanii informacyjnej, za pomocą nośników typu city light, na temat roli tworzyw sztucznych w naszym życiu. W trzeci weekend września wspólne siły zostaną zaangażowane przy sztandarowej akcji Fundacji Nasza Ziemia, czyli podczas Sprzątania Świata. Po raz trzeci ogłoszony też zostanie konkurs grantowy pod hasłem „Dobre rady na plastikowe odpady”, na który placówki szkolne i organizacje będą mogły nadsyłać swoje wnioski. Uzupełnieniem tych działań będzie realizacja i udział w programach telewizyjnych o tematyce ekologicznej.