reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1214 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Obchody Dnia Ziemi rozpoczęte! Sadzenie drzew z firmą Coca- Cola 4 kwietnia 2009


07 kwietnia 2009

Dobre humory, przepiękna wiosenna pogoda oraz śpiew ptaków towarzyszyły pracownikom firmy Coca Cola HBC oraz Coca Cola Poland Services podczas sobotniej akcji sadzenia drzew. 4 kwietnia w lesie koło Otrębus, niedaleko Warszawy, na terenie Nadleśnictwa Chojnów 150 wolontariuszy (pracowników firmy wraz z rodzinami) i przedstawicielki Fundacji Nasza Ziemia i Fundacji „Sprzątanie świata – Polska” z zapałem zabrały się do pracy. Leśnicy z Leśnictwa Podkowa Leśna przygotowali 10 000 sadzonek dębu szypułkowego. Sadzenie nie było łatwe, ze względu na rozmiary sadzonek (około 1,5 metra długości wraz z korzeniami) oraz fakt, że drzewa sadzone były w typowych warunkach leśnych (często w wykopaniu dołka przeszkadzał system korzeniowy starszych drzew). To oczywiście nie zniechęciło wolontariuszy do pracy.

Pełni zapału, w pięknym wiosennym słońcu, pod profesjonalną opieką pana leśniczego - Tomasza Szymańskiego oraz pana podleśniczego Michała Gubały z Leśnictwa Podkowa Leśna pracownicy firmy Coca Cola posadzili cztery gniazda lasu dębowego. Własnoręcznie posadzonymi dębami może poszczycić się Dyrektor Generalny Coca Cola HBC Polska, pan Dan Nistor oraz prezes Fundacji Nasza Ziemia – Mira Stanisławska – Meysztowicz.

Po ciężkiej pracy wszyscy z przyjemnością zajadali pyszne dania z grilla, sałatki i ciasta. Najbardziej wytrwali sadzili drzewka do samego końca, z krótką przerwą na posiłek. Na świeżym powietrzu, przy pięknej pogodzie i po ciężkiej pracy kiełbaska z ogniska smakowała niesamowicie!

Na zakończenie sadzenia pani Agnieszka Krejner – Pawełas z Coca Cola HBC nagrodziła sadzących z największym entuzjazmem. Każde dziecko otrzymało dyplom z podziękowaniami za sadzenie oraz wspaniałe gry. Najwięksi entuzjaści sadzenia zostali nagrodzeni pięknymi maskotkami – żółciutkimi kurczakami.

Posadzenie 10 000 drzew w pierwszy kwietniowy weekend to jedno z pierwszych działań Fundacji w ramach obchodów Dnia Ziemi. 

Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z sadzenia