reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1214 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Szczecińskie Forum Odpadowe


07 kwietnia 2009

W dniu 26 marca 2009 r. w godz. 16.30 – 19.30 w sali sesyjnej Urzędu Miasta Szczecin odbyło się drugie spotkanie w ramach Szczecińskiego Forum Odpadowego. Rolę gospodarza spotkania pełnił Pan Michał Przepiera - Dyrektor Wydziału Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska.

Po raz kolejny swoją obecność na Szczecińskim Forum Odpadowym zaznaczyli m.in. mieszkańcy miasta Szczecina, przedstawiciele Rad Osiedli, organizacje ekologiczne, przedstawicie firm specjalizujących się w odbiorze odpadów komunalnych, specjaliści, technologowie. Obecni na spotkaniu podkreślali, że funkcjonowanie Szczecińskiego Forum Odpadowego, czyli platformy umożliwiającej dialog z przedstawicielami Miasta o problemach  gospodarki odpadami, to potrzebne i celowe działanie.

Motywem przewodnim spotkania była prezentacja Pana Piotra Pieczyńskiego, reprezentującego Szczecińską Zieloną Alternatywę. Przygotowana i omówiona przez Pana Pieczyńskiego prezentacja pt. „Gospodarka odpadami z uwzględnieniem czynnika społecznego – ekologiczniej, nowocześniej, taniej", była pretekstem do dyskusji o systemie gospodarki odpadami Szczecina, o problemach związanych z niedostateczna liczbą pojemników do selektywnej zbiórki, o planach budowy Zakładu Termicznego Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych oraz o alternatywnych sposobach unieszkodliwiania odpadów, jak również o zapisach Krajowego, Wojewódzkiego oraz Gminnego Planu Gospodarki Odpadami. Na spotkaniu jednogłośnie  stwierdzono, że należy wypracować programy edukacyjne podnoszące świadomość ekologiczną zarówno dzieci jak i dorosłych.

Trzygodzinną dyskusję zamknął Gospodarz spotkania, dziękując wszystkim za uczestnictwo w dyskusji oraz informując o terminie kolejnego spotkaniu w ramach Szczecińskiego Forum Odpadowego tj. 23 kwietnia 2009 r.

 Prezentacja do obejrzenia  tutaj ! 

źródło: gospodarka-odpadami.pl