reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1214 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Gospodarka odpadami - nowe podejście


03 kwietnia 2009

"Gospodarka odpadami - nowe podejście" - warsztaty dla dziennikarzy na temat gospodarki odpadami opakowaniowymi i poużytkowymi w Polsce.

Gospodarka odpadami to jeden z priorytetów Ministerstwa Środowiska, które jest pomysłodawcą i autorem aktualnie procedowanych projektów ustaw dotyczących tej tematyki. Dziennikarzy i przedstawicieli redakcji zapraszamy na warsztaty szkoleniowe, które przybliżą i objaśnią zagadnienia związane z tym obszarem.

Spotkanie odbędzie się 15 kwietnia 2009 r., o godz. 10.00 w Ministerstwie Środowiska (ul. Wawelska 52/54, Warszawa), sala 262.

Podczas seminarium powiemy o prowadzonych w resorcie środowiska intensywnych pracach nad szeregiem aktów prawnych dotyczących gospodarki odpadami opakowaniowymi i poużytkowymi. Nowe prawo usprawni obowiązujące systemy gospodarowania poszczególnymi rodzajami odpadów, aby skuteczniej chronić środowisko i realizować postanowienia wynikające z członkostwa Polski w Unii Europejskiej.

Omówione zostaną kwestie dotyczące baterii i akumulatorów, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, gospodarki opakowaniami i odpadami opakowaniowymi oraz pojazdów wycofanych z eksploatacji.

Zakończenie szkolenia planowane jest na godz. 13.00.

Zgłoszenia przyjmujemy do 10 kwietnia 2009 r. (piątek), do godz. 16.00, pod numerami telefonów:. 5792 838, 5792 219 lub drogą elektroniczną pod adresem: biuro.prasowe@mos.gov.pl.

źródło: Ministerstwo Środowiska