reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1214 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Gazeta Bankowa dla środowiska


01 kwietnia 2009

20 kwietnia 2009 r. z okazji Światowego Dnia Ziemi "Gazeta Bankowa" ukaże się w specjalnej "zielonej formie". Wydanie w całości poświęcone zostanie promowaniu postaw proekologicznych instytucji finansowych, ich działaniom w kierunku ochrony środowiska.

W "zielonej" gazecie zbadamy czy i które instytucje finansowe dbają o środowisko, jakie narzędzia i metody wykorzystują. "Gazeta Bankowa" przedstawi także rozwiązania dla instytucji finansowych, które są już dostępne lub dopiero będą wprowadzane w zakresie troski o środowisko.

Zaprezentowane zostaną produkty i rozwiązania proekologiczne obecne w instytucjach finansowych. Ponadto gazeta wydrukowana zostanie na specjalnym papierze ekologicznym. Dodatkowo "Zielone wydanie" dostępne będzie w pełnej wersji na stronie internetowej www.gb.pl.