reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1214 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Umowy pod lupą


27 marca 2009

Od kilku dni Straż Miejska oraz pracownicy Urzędu Miejskiego kontrolują czy właściciele nieruchomości położonych na koszalińskim osiedlu Bukowe posiadają zawarte umowy na wywóz odpadów i faktury odzwierciedlające rzeczywisty wywóz, a tym samym faktyczny obraz gospodarki odpadami na terenie miasta.

- Kontrola ma za zadanie zdyscyplinowanie właścicieli nieruchomości w zakresie gospodarki odpadami stałymi. Wyjaśniany na bieżąco wątpliwości w tym zakresie. Zdarzają się przypadki, że mieszkańcy nie posiadają stosownych umów. Wyjaśniamy to na bieżąco z firmami wywożącymi odpady. W niektórych przypadkach posypią się mandaty karne, które mogą sięgnąć do 500 złotych - mówi dr Jerzy Orzechowski, komendant Straży Miejskiej. Komendant zapewnia, że kontrola na osiedlu Bukowym to początek szerszego działania, które obejmie również inne dzielnice. Kontrola na Bukowym potrwa jeszcze około dwa tygodnie.

źródło: koszalin.pl