reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1214 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Konkurs na Eko-Inspektora


25 marca 2009

Konkurs na Eko-Inspektora Przypominamy, iż 31 marca br. upływa termin składania prac konkursowych na „Eko-Inspektora”.Konkurs skierowany jest do klas szkół ponadgimnazjalnych mieszczących się na terenie miasta Jaworzna. Celem konkursu jest zwrócenie uwagi na konieczność segregacji odpadów i ulepszenie systemu selektywnej zbiórki odpadów w naszym mieście.

Prace zespołowe należy przesłać do 31 marca na adres Urzędu Miejskiego - Wydział Gospodarki Komunalnej UM, ul. Dwornickiego 5, z dopiskiem „konkurs Eko – Inspektor”.

Na laureatów czekają cenne nagrody: telewizor, aparat cyfrowy i odtwarzacz DVD. Dodatkowo szkoła, której klasa zwycięży w konkursie otrzyma komputerowe programy edukacyjne. Współorganizatorami jest firma Rekopol Organizacja Odzysku z Warszawy i Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o. o. w Jaworznie.

W ramach Kampanii Ekologicznej odbędzie się jeszcze:
25 kwietnia powtórna akcja ”Świadome Zakupy”
11 maja „Dzień bez śmiecenia”
oraz Piknik Rodzinny podczas dni Jaworzna prowadzony pod hasłem „Kampanii Ekologicznej”.

źródło: jaworzno.pl