reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1214 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Konkurs dla uczniów z województwa warmińsko-mazurskiego


25 marca 2009

Rekopol, Studio Projekt oraz Gazeta Wyborcza w Olsztynie zapraszają do udziału w konkursie "Ekodetektyw".  Konkurs skierowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych województwa warmińsko-mazurskiego.

Pod adresem: http://www.sprojekt.olsztyn.pl/index_pliki/K%20ekologiczny%202009%20screen.pdf znajduje się kalejdoskop ekologiczny pt.

do lektury którego zapraszamy wszystkich, a w szczególności młodzież interesującą się tematyką selektywnej zbiórki odpadów i świadomych zakupów.

źródło: rekopol.pl