reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1214 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Kosztowne dzikie wysypiska


25 marca 2009

1,3 mln złotych z budżetu miasta trzeba było wydać w ubiegłym roku na posprzątanie dzikich wysypisk i terenów zaśmieconych w Poznaniu- informuje "Głos Wielkopolski".

Urzednicy przyznają jednak, że dzikich wysypisk jest mniej, niż w latach poprzednich. W zeszłym roku straż miejska zlokalizowała ich 317. Tysiąc trzysta razy interweniowało też Pogotowie Czystości, które sprzątało śmieci głównie w pasach drogowych ulic.

W tym roku do Urzędu Miasta trafiło już 65 zgłoszeń dotyczących miejsc zaśmieconych. Wpływają one zarówno od Straży Miejskiej, jak i od samych poznaniaków.

źródło: komunalny.pl (za Głos Wielkopolski)