reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1214 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

"Przebiśmieci" zamiast przebiśniegów


24 marca 2009

To smutne, gdy zamiast przebiśniegów w lesie witają wiosnę "przebiśmieci". Jednak jest na to sposób! Trzeba śmieci posprzątać. Tak właśnie, zresztą nie po raz pierwszy) zrobili mieszkańcy podwrocławskiej wioski Pruszowice wraz z Fundacją "Sprzątanie świata-Polska" i Fundacją Nasza Ziemia.

Na zaledwie 500 metrowym odcinku drogi zebrano 20 worków śmieci. Zgroza!!! Ale radość była przeogromna, gdyż spod śmieci ukazały się wiosenne kwiatki. Zebrane śmieci zostaną odebrane bezpłatnie przez Gminę Długołęka.

Dziękujemy!